کومبوجا اکسیر جوانی

کومبوجا

ci8sog3jiqsz4u0loc
کومبوجا مایع نوشیدنی است که از کشت فراورده هایی از گلسنگها به نام قارچ کومبوجا تولید می شود در زندگی امروزی بشر به دلیل استفاده از غذاهای ناسالم و استفاده از سموم و آفت کش ها در محصولات کشاورزی و سبزیجات و میوه ها و استفاده از مواد شیمیائی در غذاها بعنوان و مواد نگهدارنده غذاهای کنسروی دچار بیماریهای گوناگون می شود و بدن در تهاجم این مواد غیر ارگانیک نمی تواند به درستی عمل متابولیسم را انجام داده و سه عضو مهم کبد و کلیه ها و پوست را درگیر می کند کبد برای دفع سموم و اسید گلو کورونیک را به مقدار اندک ترشح می کند و کلیه ها را برای پاک سازی خون از سموم احتیاج یه مایعات سالم دارند معجون کومبوجا به عنوان یک محصول پروبیوتیک با داشتن اسیدهای آلی و آنزیم ها و مخمرهای فوق العاده مفید به بدن در مقابل سموم کمک شایانی کرده و به علت داشتن اسید گلوکورونیک به عنوان یکی از بهترین ترکیبات موجود در معجون به عملکرد کبد و کلیه هاو پوست تسریع می بخشد اسیدهای آلی نظیر اسید استیک و اسید لاکتیک و اسید گلوکونیک وجود داشته و دارای خاصیت میکروب کشی قوی هستند و مانع از رشد میکروبهای بیماری زا در بدن می شوند خاصیت ضد عفونی کننده و دیورتیک بودن معجون از بین رفتن عفونت های مجاری ادراری شده و عملکرد کلیه ها را بهبود بخشیده و مانع از بوجود آمدن سنگ در کلیه ها ومثانه می گردد .
اسید گلوکورونیک سطح ایمنی بدن را در مقابل بیماریهای ویروسی ودر افراد مبتلابه هپاتیت ها و hiv (ایدز) باعث افزایش گلبولهای سفید خون سلولهای t4 سیدی فورها می شود و باعث دفع اسید اوریک و بیلی روبین حاصل از تجزیه (هم ) و دفع هورمون های غیر فعال استروئیدی می شود معجون کومبوجا دارای ph 3.5تا 3 می باشد و حالت اسیدی آن باعث آب شدن سلولیت و چربی ها در شکم و اندامها می شود و وزنی مناسب را به شما هدیه می دهد و به هضم غذا کمک کرده و در عملکرد و متعادل کردن کار در صفرا و معده و کبد نقش مهمی ایفا می کند و مانع از چرب شدن و تنبلی و کم کاری کبد می شود خون را از سموم پاک کرده و عملکرد کلیه ها را بهبود می بخشد . بعلت داشتن هپارین باعث رقیق شدن خون و پایین آمدن هموگلوبین می شود و مانع از بروز سکته قلبی می شود . لوزالمعده را تقویت کرده و شاخکهای گیرنده انسولین راتقویت و مانع از بالا رفتن قند خون می شود .
فشار خون را تنظیم می کند و اسیدیته خون و بدن را پایین می آورد و مانع از بروز سرطانها می شود مانع از رشد سرطان در صورت وجود آن می شود . خستگیهای مزمن را برطرف کرده و باعث شادابی بیشتر می شود و به علت تنظیم متابولیک بدن باعث بهبود عملکردآن شده و طول عمربیشترمی¬شود به صورت موضعی بر روی پوست سروصورت حالت قلیایی پوست را متعادل کرده و مانع از بوجود آمدن جوش و ریزش موی سرمی شود حتی می توان از خود قارچ به صورت چرخ شده به صورت ماسک زیبایی بر روی پوست استفاده کرد .خواص درمانی قارچ بسیار است و به آنها به طور خلاصه اشاره می شود . دفع چربی های مضر خون کلسترول . تری گلیسیرید. لاغر کننده . جلوگیری از پوکی استخوان . درمان آرتروز . ورم پا و مفاصل . تصفیه خون . کمک در درمان ام اس زونا به صورت خوراکی و استفاده موضعی .تنظیم کار قلب و جلوگیری از تصلب و گرفتگی عروق و شرائین .
درمان نازائی در زنان و مردان . بالابردن میل جنسی . درمان بی خوابی و بالا بردن قدرت تصمیم گیری و تقویت حافظه و مشکلات قاعدگی ترشحات اضافی و عفونت رحم و کیست و فیبروم را درمان می کند . در کمک به ترک اعتیاد و مواد مخدر و الکل بسیارموثراست و بدن را سم زدایی می کند . روماتیسم . نقرس . حس بویائئ . چشائئ . بینائی . لامسه . شنوائی .راتقویت می کند آب آوردن بدن استسقا را درمان می کند تمامی این خواص به صورت مفصل در کتاب قارچ معجزه گر تشریح شده است به کتاب مراجعه شود